Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDAR’DA TAKSİ DURAKLARI YENİLENİYOR..

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Ata 2’ taksi durağı, Başkan Hilmi TÜRKMEN’in katıldığı törenle açıldı. Yapımı Üsküdar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen taksi durağının açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan TÜRKMEN burada yaptığı konuşmada, taksi şoförlerine ilçe içinde açılacak yeni taksi duraklarının müjdesini verdi.

usk taks' durak 5Açılış töreninde bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, yaptığı konuşmada, “Gerçekten belediyeler insan hayatının her alanında olmak durumundadır. İnsana nasıl daha fazla dokunabilirsek onların yanlarında olabilirsek doğrusu biz de mutlu oluyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Dolayısıyla Üsküdar’ın mutluluğudur. Bu arkadaşlarımız şoför kardeşlerimiz buradaki bir dinlemeyle molayla daha kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. İnsanlara daha güler yüzlü davranacaklardır” dedi.

usk taks' durak 4Başkan TÜRKMEN, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Daha 2 gün önce Mehmet Akif Ersoy Mahallemizdeki taksi durağımızı açtık. İnşallah bundan sonra Kısıklı, Beylerbeyi taksi durağını açacağız. Çalışmaları devam eden duraklarımız var. Onları da inşallah tamamlayacağız. Seçim öncesi sizlere bir sözümüz vardı. Üsküdar’da duraksız taksi kalmayacak demiştik. Gerçekten biz bu sözümüzün arkasındayız.”

usk taks' durak 3Başkan TÜRKMEN açılış töreninin sonunda katılımcılarla birlikte kurdele keserek taksi durağının açılışını gerçekleştirdi.

usk taks' durak 2

Reklamı Geç