Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDAR’IN GURURU KIZLARA TAM 100 BİN LİRA ÖDÜL..

Üsküdar Belediyesi, büyükler atletizm

Üsküdar Belediyesi, büyükler atletizm kategorisinde, 6’ncı kez Avrupa Şampiyonu olan Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Kadın Atletizm Takımı sporcularına, 100 bin liralık para ödülü verdi.

üsküdar sporculara ödül 4Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışmalarında 6’ncı kez Avrupa Şampiyonu olarak bir ilki gerçekleştiren Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü’nün, Başkan Hilmi Türkmen ödül verdi. Kazanılan bu başarı ise 15 Temmuz şehit ve gazilerine armağan edildi. Portekiz’in Albufeira Şehri’nde düzenlenen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışmaları’na katılan Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü, büyük kadınlarda 6’ncı kez Avrupa Şampiyonu olarak bir ilki gerçekleştirdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, düzenlenen bir tören ile Avrupa Kros Yarışması’nda birinci olan Üsküdar Belediyesi Atletizm Takımı’na 100 bin TL ödül verdi.

üsküdar sporculara ödül 3Başkan Hilmi Türkmen ödülü, sporcuların aldığı bir kararla ve belediye olarak 15 Temmuz şehit ve gazilerine armağan ettiklerini belirtti. 16 ülkeden katılan 17 takım arasında şampiyon olan ve son 10 yılda 6’ncı kez beylikduzubizimkent.com şampiyonluk kürsüsüne çıkan Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü, 6’sı şampiyonluk, 2 kez 2’ncilik ve 1 kez de 3’üncülük olmak üzere toplam 9 kupa aldı.

üsküdar sporculara ödül 2Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü olarak bir ilki gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü olarak bu yıl Avrupa’da Portekiz’de yapılan müsabakalarda Büyük Kadınlarda Avrupa Şampiyonu olduk. Bu şampiyonaya alışığız, 10 defa katıldık. Bu yıl 6’ncı kez şampiyon olduk. Türkiye adına yaptığımız bu yarışlarda 6 sporcumuz ile yarıştık ve bu 6 sporcumuzun takım hâlinde birincilik getirmeleri ülke adına büyük bir sevinç kaynağımız oldu. 15 Temmuz’dan sonra uluslararası arenada yapılan yarışlarda ilk kez takım hâlinde bir şampiyonluğa ulaşmak da ayrı bir mutluluk bizim için” ifadelerini kullandı.

üsküdar sporculara ödül 1

Reklamı Geç