Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDARLI KIZLAR BALIKESİR’DE FIRTINA GİBİ ESTİ

Atletizm Federasyonu tarafından Balıkesir’de

Atletizm Federasyonu tarafından Balıkesir’de düzenlenen 6. İsmail Akçay Yol Koşusu’na Üsküdar Belediye Spor’un kızları damgasını vurdu.

üsküdar kızlar 139 kadın 173 erkek toplam 212 sporcunun katılımı ile  koşular Atatürk Stadı önünde Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’ın start vermesiyle  başladı.  Vasıf Çınar Caddesi, Milli Kuvvetler Caddesi, Anafartalar Caddesi, Adliye Kavşağı, Cengiz Topel Caddesi üzerinden devam eden koşu  tekrar stad önünde son buldu.

üsküdar kızlar 3ADLARINI İLK ÜÇE YAZDIRDILAR

Koşuda bayanlarda ilk üç sırada Üsküdar Belediyesi Atletizim Kulübü’nden üç sporcumuz ilk üçe girerek yarışmaya damgasını vurdu. 10 km. koşu sonunda birinciliği 36.56 ile Esma Aydemir alırken,  36.59 ile Özlem Kaya ikincilik, 37.08′lik derece ile Burcu Büyükbezgin üçüncülük elde etti. Erkeklerde ise Faslı Atlet Joauad Eliazouli 30.52′lik derece ile birinci aynı ülkeden Aouad Zouhair 30.58′lik derece ile ikinci, yine Fas’tan El Mouaziz Abdelhadi de 31.03′lük derece ile üçüncü oldu. Türk atlet Kemal Koyuncu ise 31.59 derecesi ile altıncı oldu. Balıkesir Valisi Ahmet Turhan,  Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da  3 bin metre  koşarak  halk koşusunda yarıştılar.

üsküdar kızlar 2

Reklamı Geç