Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ ŞAHİN’DEN ÜSKÜDAR ZİYARETİ

İstanbul Valisi Vasip Şahin,

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e  iadeyi ziyarette bulundu.

uskval4Başkan Hilmi Türkmen, İstanbul Valisi Vasip Şahin’i başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte belediye binasının kapısında karşıladı. Vali Vasip Şahin, girişte yer alan Üsküdar Belediyesi’nin projelerinin maketleri hakkında Başkan Hilmi Türkmen’den ayak üstü kısa bilgiler aldıktan sonra makam odasına geçti.

uskval3Makam odasında Vali Vasip Şahin, Başkan Hilmi Türkmen ve başkan yardımcılarıyla sohbet edip hal hatırlarını sordu. Belediye’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Vali Şahin, Üsküdar’ın İstanbul’un Eyüp ve Fatih gibi Tarihi  ilçelerden biri olduğunu belirterek ‘Üsküdar  İstanbul’da farklı bir yerdedir.Üsküdar bir tarih ve kültür merkezidir. Bu maneviyat yüklü ilçemizi diğerlerinden ayıran farklı bir havası var. Belediyemizin yaptığı projelere ve çalışmalara İstanbul Valiliği olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” diye konuştu.

uskval1İstanbul Valisi Vasip Şahin’in iadeyi ziyareti yaklaşık 45 dakika sürdü. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Vali Vasip Şahin’e Üsküdar’ın sembolleri arasında alan yer alan 3. Ahmet Çeşmesi’nin tablosunu hediye etti.

uskval2

Reklamı Geç