Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZİHNİ TEKE’DEN ESNAFA MÜJDELİ GÜZEL HABERLER..

Her sene olduğu gibi

Her sene olduğu gibi bu sene de mali kongresini yoğun bir katılımla gerçekleştiren S.S. Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zihni Teke, esnafa hizmet yolunda tam güvenle devam dedi. Üyelerini sahip çıktıklarını söyleyen Başkan Teke, Karasu’da satın aldıkları tatil evlerinin esnafın hizmetinde olduğunu müjdeledi.

zihni teke kongre guven 10S.S. Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Kefalet Kooperatifi’nin tecrübeli Başkanı Zihni Teke, 2015 yılı mali kongresini yaparak yeni yıl 2016’nın hedeflerine yelken açtı. Çamlıca’daki yemekli kongrede katılımcı tüm üyelerin oy birliği ile kooperatifin geçmiş mali bilançosu ve yeni yıl tahmini bütçesine onay alan Başkan Zihni Teke ve yönetimi, esnafa hizmet yolunda yepyeni hedeflerle ‘yola devam’ dedi.

zihni teke kongre guven 5Divan Başkanlığı’nı aynı zamanda Birlik Başkan Vekili de olan Ümraniye Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Yıldız’ın yaptığı kongreye; Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Resul Taşcı, Ümraniye Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Kooperatiflerden Kartal Başkanı Hamit Çiftçi, Kadıköy Başkanı Avni Aydın, Pendik Başkanı Sezai Kantarcı, Kaynarca Başkanı Hüsamettin Elçi, Küçükyalı Başkanı Şaban Genç, Halk bankası Şube Müdürleri ve çok sayıda esnaf temsilcisi katıldı.

zihni teke kongre guven 6Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını yapan Başkan Zihni Teke, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm katılımcılara, esnaf üyelere ve kooperatif yönetimi ile emektar personeline teşekkür etti. 1978 yılından bugüne kooperatifin bölge esnafına başta kredi olmak üzere sayısız güzel hizmetler verdiğini ifade eden Başkan Teke, özellikle esnaflığı bittiği için kapanışını yapan üyelerin geçmiş borçlarına dikkat edip yatırmaları noktasında uyarılarda bulundu.

zihni teke kongre guven 8Daha sonra divan teşekkülü oluşturulan kongrede sırasıyla yönetim ve denetim kurulları raporları ayrı ayrı okunarak ibra edildi ve geçmiş dönem mali bütçesi ile yeni dönem tahmini bütçe de okunarak üyeler tarafından onaylandı. Kooperatife ait eski model aracın satılarak yerine yenisinin alınması hakkındaki madde de oy birliği ile onaylandı.

zihni teke kongre guven 9Kongre sonunda bir teşekkür konuşması yapan Başkan Zihni Teke, esnaf ve sanatkarın hakkını korumaya devam edeceklerini kaydetti. Karasu’da satın aldıkları tatil evlerinin esnafın hizmetinde olduğunu müjdeleyen Başkan Zihni Teke; “Ne yapıyorsak sizin mutluluğunuz için yapıyoruz” dedi. Kongre dilek ve temenni konuşmaları ile sona erdi.

zihni teke kongre guven 11

zihni teke kongre guven 7

zihni teke kongre guven 2

zihni teke kongre guven 1

zihni teke kongre guven 3

zihni teke kongre guven 4

Reklamı Geç