• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,25
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %1,35
ÇEKMÜDER’DEN ÇEKMEKÖY’E MÜJDELİ HABER..

ÇEKMÜDER’DEN ÇEKMEKÖY’E MÜJDELİ HABER..

İlk icraat olarak Çekmeköy’e ilçe emniyet müdürlüğü binası yapacaklarını müjdeleyen Başkan Nihat Atam, “ÇEKMÜDER bir patronlar kulübü değil, hizmet grubudur” dedi.

cekmudyerbas1Başkan Nihat Atam ile yepyeni bir dönemin hareketini yaşayan Çekmeköy Müteahhitler Derneği ÇEKMÜDER yönetimi, yerel basınla bir araya geldi. Tanışma amaçlı buluşmada kısa zamanda yaptıkları çalışmaları değerlendiren Başkan Atam, “ÇEKMÜDER bir patronlar kulübü değil, hizmet gönüllülerinden oluşan işadamı grubudur” dedi ve ekledi; “350 milyar TL bütçe ile devraldığımız ÇEKMÜDER ailesinin ilk müjdeli haberini vererek; Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü binamızı yaptıracağımızı tüm halkımıza siz basın mensuplarımız aracılığı ile duyuruyorum.”

cekmudyerbas312 TEMMUZ’DA 5 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ VERİLECEK…

Yoğun katılımlı geçen Süslübahçe Kafe’deki ÇEKMÜDER’in yerel basın toplantısına dernek yöneticileri; Sabri Balaman, Yüksel Evsen, Salih ve Erdoğan Boleli, Mehmet Yeşilyurt, Yaşar Kıldan, Selçuk Bayram, Hasan Keleş, Ekrem Karagöl, Yusuf Toplusoy, Aziz Başaroğlu, Ercan Yüz ve Bahri Olgun gibi isimler katıldı. Başkan Nihat Atam ve yöneticilerin yerel basın buluşmasında yaklaşmakta olan Ramazan ayı planları da gündeme getirildi. 12 Temmuz akşamı 5 bin kişinin katılmasını bekledikleri büyük bir iftar daveti vereceklerini kaydeden Başkan Atam, “Halkımızla aynı sofrada, aynı ekmeği paylaşmanın hazzını bir kez daha yaşamayı hedefliyoruz” dedi.

cekmudyerbas4“BURADAN KAZANDIĞIMIZI BURAYA YATIRACAĞIZ”

Çekmeköy’de kazandıklarını yine Çekmeköy’e hizmet olarak yatırmayı her zaman savunduklarını kaydeden Atam, “Biz Çekmeköylü müteahhitler olarak; burada kazandığımızı yine buranın halkıyla birlikte hizmet ve yatırım olarak değerlendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Her zaman bölgenin STK’ları, muhtarları ve mülki idare amirleri ile yakın diyalog içinde olduklarını da sözlerine ekleyen Nihat Atam, inanmanın başarının yarısı olduğunu da ifade ederek; “Biz bu ekiple yapacaklarımıza inanıyoruz. Onun için de başarılı olacağımıza hiç kuşkumuz yok” dedi. ÇEKMÜDER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hüseyin Yüksek de şehir dışında olmasından dolayı katılamadığı toplantıya telefonla bağlanarak katılımcıları selamladı.

cekmudyerbas23

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı