Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ ÜSKÜDAR’DAN YOĞUN KATILIMLI İFTAR BULUŞMASI..

Her seferinde daha kalabalık

Her seferinde daha kalabalık danışma meclisleri gerçekleştiren, bütün seçimlerden başarıyla çıkan, Halit Hızır başkanlığında birbirine kenetlenmiş teşkilat kadrosuyla adından sıkça bahsettiren AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, düzenlediği muhteşem teşkilat iftarıyla da farkını ortaya koydu.

DCIM100MEDIADJI_0046.JPG

Mübarek Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Üsküdar’ın 33 mahallesinde organize ettiği Gönül Sofralarıyla bizzat evlere kadar girerek sıcak köprülerin kurulmasına vesile olan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın SKM Külliye alanında verdiği iftara yaklaşık 2 bin 500 AK Gönüllü teşkilat mensubu katıldı.

ak uskudar iftar 7AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, İstanbul İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, Üsküdar’dan sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Şengül Karslı ve Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de iştirak ettiği Büyük Teşkilat iftarının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Halit Hızır yaptı.

ak uskudar iftar 1Sözlerine birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu yaparak başlayan Başkanı Halit Hızır, “Genel Merkezimizin ve İstanbul İl Başkanlığımızın önümüze koyduğu hedeflere, AK Parti Üsküdar teşkilatı olarak durmadan ve yorulmadan ilerliyoruz. Teşkilatımızın böyle bir kalabalık ortamda hep birlikte iftar yapması da bunun göstergesidir” dedi.

ak uskudar iftar 3Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de selamlama konuşması yapmasının ardından kürsüye çıkan İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan Üsküdar’da siyaset yapmanın zorluğunu bildiklerini belirterek; “Kutlu Fethe şahitlik eden Üsküdar’da olmaktan mutluyuz. Teşkilat iftarına dahi böyle yüksek oranda katılım sağlayan AK Parti Üsküdarımızın daha çok şey başaracağına inanıyoruz” diye konuştu.

ak uskudar iftar 4“Üsküdar’da siyaset yapan sizlerin sorumluluğu büyük. Bu büyük sorumluluğun altından başarıyla çıkan İlçe Başkanımıza ve Teşkilatımıza gönülden teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş ise başkanlık sistemine değindi. Başkanlık sisteminin AK Parti iktidarları döneminde eninde sonunda geleceğini söyleyen Ataş, başkanlık sisteminin Türkiye için gerekli olduğuna vurgu yaptı.

ak uskudar iftar 5Ataş konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:Bugün mevcut Anayasa ile Türkiye’nin yoluna devam etmesi mümkün değildir. Artık muhalefet de iktidar da bunu söylüyor. O halde Türkiye’nin yeni bir yapılanmaya yeni bir sisteme ihtiyacı vardır. Başkanlık sistemi sadece AK Parti için ihtiyaç olan bir sistem değildir. Başkanlık sistemi sadece Recep Tayyip Erdoğan için gerekli bir sistem değildir. Başkanlık sistemi, Türkiye için gerekli ve lüzumlu bir sistemdir. Öncelikle Başkanlık sistemini muhalefet partilerinin istemesi lazım. 14 yıldır onların dediği değil halkın dediği oldu. İnanıyorum ki başkanlık sistemi onlar istemese de eninde sonunda sistem olarak Türkiye’ye bizim iktidarlarımız döneminde gelecektir.”

ak uskudar iftar 8

ak uskudar iftar 2

Reklamı Geç