Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATAŞEHİR ZABITASI’NDAN HALKA KARANFİL

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 188.

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 188. yılı etkinlikleri kapsamında Ataşehir Belediyesi Zabıta ekipleri vatandaşlara karanfil dağıttı.

ataszabıta2Her yıl 01-07 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta haftası nedeniyle açıklama yapan Ataşehir Belediyesi Başkanı Battal İlgezdi, “Halkın sağlığı ve huzuru için yedi gün yirmi dört saat hizmet vererek, daha yaşanabilir kentler yaratmak için çabalayan Zabıta Teşkilatının bu önemli haftasını tebrik ediyorum. Daha güzel bir Ataşehir için emek sarfeden tüm zabıta personelimize teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

ataszabıta1Zabıta Haftası nedeniyle vatandaşlara karanfil dağıtan, belediye meclis üyelerini ve belediye başkan yardımcılarını ziyaret eden Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Gürsel Sarımaden de “Çağdaş Ataşehirde –kaçın zabıta geliyor- diyen vatandaşlar yerine -zabıtamız geliyor- diyen hizmet anlayışını kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz, Ataşehir’de vatandaşlarımızın huzur içinde sağlıklı bir yaşam sürmeleri için 24 saat hizmet vermekten mutluyuz” dedi.

ataszabıta3

ataszabıta4

Reklamı Geç