Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATAŞEHİRLİ ÇOCUKLAR YAZA VEDA ETTİ..

Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan

Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan “Yaz Atölyeleri” çalışmaları ile dolu dolu bir yaz geçiren çocuklar, Nazım Hikmet Parkı’nda yapılan şenlikle yaza veda ederken yeni eğitim dönemine de merhaba dedi.

atascokokul5Küçükbakkalköy Nazım Hikmet Parkı’nda başlayan şenlik öğrencilerin Yaz Atölyeleri kapsamında yaptıkları çalışmaları sergilemeleri ile start aldı ve alanda kurulan heykel atölyesi, resim atölyesi, becerikli eller atölyesi ve animasyon gruplarının etkinlikleri ile devam etti. Yaz boyunca çalışmalarını sürdüren çocuk korosunun konseri ile süren etkinlik DJ performansıyla sona erdi.

atascokokul2Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi düzenlenen şenliğe eşi Gamze Akkuş İlgezdi ile kızları Turnam’la katıldı. Başkan İlgezdi, yaptığı konuşmada Ataşehir Belediyesi’nin, düzenlediği yaz-kış, spor, sanat ve diğer branşlardaki eğitimlere 5 yılda 40 bine yakın öğrencinin katıldığını, bu okulların her geçen sene daha da büyüyen ve gelişen bir eğitim programı olduğunu ifade etti.

atascokokul3Başkan Battal İlgezdi, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu etti. Yaz okullarımızda çocuklarımıza, kültür ve spor alanlarında eğitim ve öğretim verdik. Çocuklar hem tatillerini değerlendirme fırsatını buldu, hem de dallarında uzman olan öğretmenlerden çeşitli alanlarda eğitimler aldı. Emeği geçen Ataşehir Belediyesi Müdürlerine, personeline ve öğretmenlerine katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

atascokokul1

 

Reklamı Geç