Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAKAN MÜEZZİNOĞLU ÜSKÜDAR’I ZİYARET ETTİ

Beylerbeyi’nde restorasyon çalışması tamamlanan

Beylerbeyi’nde restorasyon çalışması tamamlanan Abdullahağa Camii’nin açılış törenine katılmak üzere Üsküdar’a gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Başkan Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret etti.

bakanuskudar1Açılış için geldiği heyetle birlikte Üsküdar Belediyesi’ni ziyaret eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler kapıda karşıladı. Başkan Türkmen’in makamına geçen Bakan Müezzinoğlu, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile partililere hitaben teşekkür konuşması yaptı.

bakanuskudar3“ÜSKÜDAR’IN SORUMLULUĞU DAHA DA ARTTI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilçesi Üsküdar’ın artık farklı bir sorumluğu olduğuna dikkat çeken Bakan Müezzinoğlu, “Önümüzdeki Haziran ayında yapılacak olan seçimler için gerekli zaman fırsatını şimdiden değerlendirmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Üsküdar teşkilatı, yaptığı ve yapacağı çalışmalarla özgüvenimizi arttırmalı. Bu millet adına sorumluluk üstlenen Üsküdarlı yönetimlerimize Allah güç kuvvet versin” dedi. Makamda bulunan misafirleriyle birlikte, sağlıkla ilgili gelişmeleri ve çalışmaları da değerlendiren Bakan Müezzinoğlu, sağlık alanında yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ziyaret sonunda bakan Müezzinoğlu’na vazo hediye ederek teşekkürlerini sundu.

bakanuskudar4ABDULLLAHAĞA CAMİİ İBADETE AÇILDI

Bakan Müezzinoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Beylerbeyi’ne geçerek, Abdullahağa Camii’nin açılışını yaptı. Cuma namazı sonrası gerçekleştirilen açılışa, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda belediye başkanları katıldı.

Reklamı Geç