Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEKTAŞİ GENÇLERDEN POYRAZ’A DESTEK..

Çekmeköy’ün beş mahallesindeki Bektaşi

Çekmeköy’ün beş mahallesindeki Bektaşi gençleri temsilen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile görüşen genç kanaat önderleri, yeni dönem için de Poyraz’ın yanındayız mesajı verdi.

Çekmeköy Mehmet Akif, Hamidiye, Çamlık, Merkez ve Mimar Sinan Mahallesi’ndeki Bektaşi gençlerden Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a tam destek. 5 mahallenin genç kanaat önderleri Nevzat Dönmez ve Erhan Altun’un da aralarında bulunduğu gençler, Çekmeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Poyraz’a destek için bir araya geldi.

Biz bu şehre hemşehrilerimizden dua alabilmek için canı gönülden hizmet ettik diyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,”10 yıl boyunca ilçe içinde küçük, büyük, genç, yaşlı demeden; hiçbir siyasi parti, görüş ayrımı yapmadan çalıştık. Bu şehirde;  sağlık ocağı, okul, cami, cemevi, hastane;  vatandaşımız bizden ne beklediyse onların sesine kulak verdik. Çok şükür bu samimiyetimizi herkes anladı, büyük Çekmeköy ailesi olduk,” dedi.

Gençler adına konuşan Nevzat Dönmez ve Erhan Altun, ”Gençlerin dilinden de, derdinden de çok iyi anlayan bir yönetim anlayışı var. Biz hangi konuda olursa olsun, Ahmet Poyraz’a her gittiğimizde bizi dinledi, yapılabilecek bir şey varsa yaptı, olmayacaksa da neden olmayacağını güzelce anlattı. Cumhur İttifakı’nın meclis üyesi adaylarına bakınca, bizleri temsil eden çok sayıda genç kardeşimiz var. Bu nedenle Başkan Poyraz’a desteğimizi açıklamak için buradayız,” dediler. 

Reklamı Geç