Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEYKOZ’DA EĞİTİME ONLİNE DESTEK..

Beykoz Belediyesi ilçedeki ortaokul

Beykoz Belediyesi ilçedeki ortaokul 8. sınıf öğrencilerine ve öğretmenlerine 4 bin adet online eğitim seti dağıtımına başladı.

beykozegitim1Öğrencilerin derslerinde takviye sağlayacak yardımcı ve kaynak kitapları içeren online eğitim setlerinin dağıtımı dolayısıyla Yenimahalle Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu’nda tören düzenlendi. Törene Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Okul Müdürü Tahir Taş, başkan yardımcıları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

beykozegitim3Başkan Çelikbilek’ten Hediye Sözü

Online eğitim setlerinin dağıtımında öğrencilere hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek eğitimde başarının artması için teknolojinin imkânlarını seferber ettiklerini söyleyerek; “Bize ve ailenize en büyük hediye okulunuzdan iyi bir dereceyle mezun olmanızdır. Elinizdeki setlerinin de buna yardımcı olacağını umuyorum. Yeni eğitim-öğretim yılında hepinize başarılar diliyorum” dedi. Başkan Çelikbilek yıl sonunda 80 puan ve üzerinde ortalama yapan öğrencilere hediye sözü verdi.

beykozegitim2Beykoz Belediyesi’ne eğitime yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkür eden Kaymakam Süleyman Erdoğan, öğrencilere internet ve sosyal medya mecralarının kullanımı konusunda nasihatte bulundu ve iyi bir gelecek için şimdiden çok çalışmalarını istedi. Erdoğan ilçedeki 2 bin aileye eğitim yardımları yaptıklarını sözlerine ekledi. Başkan Çelikbilek ve Kaymakam Erdoğan’ın eğitim setlerinin dağıtımını yaptığı programda Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu da sistemin tanıtımını yaptı.Başkan Yücel Çelikbilek buradaki törenin ardından yapımı devam eden Yenimahalle Aile Sağlığı ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Reklamı Geç