Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY’DE GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU..

Çekmeköy Kaymakamlığı’nın, Ramazan ayı

Çekmeköy Kaymakamlığı’nın, Ramazan ayı münasebetiyle gaziler, şehit yakınları, yetim ve öksüz çocuklar ile engelliler ve yaşlılar onuruna iftar yemeği düzenlendi.

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 5Mahalle muhtarlarından sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, siyasetçilerden işadamlarına Çekmeköylüler’in yoğun katılım gösterdiği programa; Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, Garnizon Komutanı Albay Hasan Kaymaz, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, MHP İlçe Başkanı Cenap Yağmur, Belediye Meclis 1. Başkanvekili Selamet Aygün, iktidarından muhalefetine belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 10Programda konuşan Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, “İlçemiz Çekmeköy İstanbul’un yükselen değeri, parlayan yıldızı. Şu anda bu tablodaki gibi Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın idarecileri ile askeri, idari ve adli bütün kuruluşlarımızla, STK temsilcilerimizle, basın mensuplarımızda, siyasi parti başkanları ve yöneticilerimizle, bizlere bu ülkeyi emanet eden aziz şehitlerimizin yakınları ve değerli gazilerimizle birlikte bu güzelliği paylaşmaktan çok mutluyum. Biz aile sıcaklığı içinde çalışıyoruz” dedi.

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 3Çekmeköy’ü layık olduğu noktaya ulaştırmak ve İstanbulun yükselen yıldızı yapmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Kaymakam Kansız, “Rabbim güzelliklerimizi daim etsin, birliğimizi bozmasın. Rabbimizin rızası için dünyamızın da güzel olması için hep birlikte gayret gösterelim. Mübarek Ramazan ayı bu güzelliklerin yaşanmasına vesile olsun diyor, hepinize teşekkür ediyor, teşriflerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 2İftar sonunda ise yemeğin düzenlenmesine katkıda bulanan işadamları, katılımcılar ve yöneticiler ile şehit ve gazi yakınları hep birlikte fotoğraf çekimi vardı.

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 4

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 12

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 11

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 13

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 9

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 7

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 6

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 1

cekmekoy sehit ve gazi yakini iftar 8

Reklamı Geç