Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ESER KOLEJİ MALTEPE’DE TÖRENLE HİZMETE AÇILDI..

Her geçen yenileri açılan

Her geçen yenileri açılan özel eğitim kurumlarına bir yenisi de Maltepe’de eklendi. Açılışı İstanbul Milletvekili Av. Hurşit Yıldırım ve İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci tarafından gerçekleştirilen Eser Koleji eğitim dünyasına ‘merhaba’ dedi. Eğitimci Ömer Şahan’ın kurduğu Eser Koleji’nin görkemli açılış töreni bir çok ismi buluşturdu.

Maltepe’de kurulan Eser Koleji’nin fiziki özellikleri bir yana, yönetim kadrosunun nitelikleri de dikkat çekiyor. Öğretmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra yine öğretmenlik üzerine 4 yıl üniversite okuyan, 2 yıl da yüksek lisans yapmasının ardından Kadıköy ve Ataşehir’de önce Seviye Dergisi Dershaneleri’ni ve Kuzey Koleji’ni kurarak 20 yılı aşkın süredir binlerce öğrenci yetiştiren Ömer Şahan, Eser Koleji’ni eğitimde ustalık döneminin eseri olarak nitelendiriyor. Anaokulu, ilkokul ve ortaokuldan oluşan Eser Koleji, 3.500 metrekare kapalı alan ve 1.500 metrekare açık bahçesi ile bölgesinde önemli bir ihtiyacı giderecek.

Açılışta kısa bir değerlendirmede bulunan Eser Koleji Kurucusu Ömer Şahan; “Türkiye’nin muhasır medeniyetler seviyesine ulaşması için bir saniye bile kaybetmeden her anını değerlendirmeliyiz. Şu anda ülkemizde yaklaşık 800 bin öğretmen görev yapıyor. Mesleki hayatı boyunca her öğretmen en azından sadece bir süper öğrenci yetiştirse, Türkiye’nin 800 bin süper insanı olur. Bu da bir ülkenin kurtulması ve refaha ermesi için çok ciddi bir rakamdır. Eğitimde ayağa kalkmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Eser Koleji’nin açılışına İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban, İBB. Meclis Üyeleri, siyasetçiler, eğitimciler ve birçok vatandaş katıldı. Açılış, kolejin incelemesi ve verilen kokteylin ardından son buldu. www.eserkoleji.com linkinden kolej ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Reklamı Geç