Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSKÜDAR ESNAFI, SANAT DÜNYASI VE YÖNETİCİLER İFTARDA BULUŞTU..

Kısa zamanda başarılı hizmetler

Kısa zamanda başarılı hizmetler üreten Üsküdar esnafının dar gün kapısı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi ve İstanbul Sahne Perde Film ve Eğlence Yerleri Esnaf Odası Başkanı Terlan Kaya, Ramazan bereketini üyeleri ve dostlarıyla paylaştı.

Sabır ve paylaşım ayı Ramazan, tüm manevi atmosferi ile yaşanırken bereketli iftar sofraları da dostluk ve dayanışma duygularını arttırmaya devam ediyor. Üsküdar ve civar esnafının dar gün kapısı Kefalet Kredi Kooperatifi ve aynı zamanda İstanbul Sahne Perde Film ve Eğlence Yerleri Esnaf Odası Başkanı Terlan Kaya, düzenlediği iftar daveti ile yüzlerce esnaf dostu bereketli iftar sofrasında buluşturdu.

Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Kaya, Üsküdar İlçe Müftüsü Ali Çakmak, DSP Üsküdar İlçe Başkanı Naim Er, HDP İlçe Eşbaşkanı Gülizar Gülistan, Ümraniye Esnaf Odası Başkan Adayı Mustafa Birol Kalyoncu, sanatçılar, İstanbul Sahne Perde Film ve Eğlence Yerleri Esnaf Odası Üyesi ve CHP 3. Bölge Milletvekili Adayı Sinan Karaca, CHP Üsküdar Meclis Üyeleri Saffet Sarıkaya, Şener Kılıç ve Çetin Karadağ, Ataşehir CHP meclis üyesi Süleyman Karadağ, bazı oda ve koperatif temsilcileri ile STK temsilcilerinin katıldığı iftara esnafın yoğun ilgisi yoğun oldu. İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda ünlü sanatçı gönderdikleri telgrafla programı kutladı.

Üsküdar’daki Bulgurlu Semt Konağında verilen iftarda; hep birlikte edilen dualar ve Semazen gösterileri eşliğinde oruçlar açıldı. İftar sonrası bir selamlama konuşması yapan Başkan Terlan Kaya, “Göreve geldiğimiz günden bugünü gece-gündüz demeden hep esnafımızın yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi. Ramazan’ın bereket ve paylaşım ayı olduğuna vurgu yapan Kaya, esnaf ile bürokrasi arasında köprü kurmaya devam edeceklerini kaydetti.

Ramazan ayının tüm insanlığa hayırlar getirmesini, huzura ve barışa vesile olmasını dileyen Terlan Kaya; “Bugüne kadar yaptığımız girişimler sonucunda esnafımız ile kooperatifimiz arasında bir aile bağı kurduk. Esnafımızın daha verimli hizmet üretebilmesi için imkan ve olanakları kullanmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklamı Geç