Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİ, İSTANBUL’UN 39 İLÇESİNDE AYNI ANDA SAHAYA İNDİ..

İYİ Parti, İstanbul’un 39

İYİ Parti, İstanbul’un 39 ilçesinde yoğun saha çalışmaları başlattı. Partinin Genel Başkan Yardımcıları, Genel İdare Kurulu Üyeleri, Milletvekilleri, İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticileri ile her ilçede esnaf ve işadamı ziyaretleri yapan İYİ Parti heyetleri STK’ları da ihmal etmedi.

İYİ Parti’nin İstanbul geneli tüm ilçelerde başlattığı saha çalışmaları kapsamında Çekmeköy’de güne esnaf ziyareti ile başlayan İlçe Başkanı Dilaver Koç’un nezdinde GİK Üyesi Süleyman Sırrı Özdolap, Kurucular Kurulu Üyesi Vedat Bayram, İstanbul İl Yöneticilerinden Yaşar Özkan, Osman Kazancı ve Özer Kozacı, Meclis Üyeleri Bora Kılıç, Adnan Üke ve ilçe yöneticileri çeşitli temaslarda bulundular.

Özel Vatan Okulları’nda eğitimcilerle biraraya gelen İYİ Parti heyeti özel eğitim sektörünün sorun ve taleplere ilişkin konularda istişarelerde bulundular. Daha sonra yine Özel Artı Okulları’nı ziyaret eden İYİ Parti’liler burada da eğitim sektörünü konuştular. Time Güzel Sanatlar Okulu’nu da ziyaret eden partililer günün finalini ise Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği ÇEKMÜDER’de yaptı.

ÇEKMÜDER ziyaretinde Dernek Başkanı Yücel Evsen ve sektör temsilcileri ile bölgenin iptal edilen imar planları başta olmak üzere sektöre ilişkin pek çok konuda istişarelerde bulunan İYİ Parti heyeti, talepleri Ankara’ya en üst düzeyde ileteceklerini ifade ettiler. İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç, “Sizler her türlü talep ve sorunlarınızı en iyi şekilde derleyerek getirin genel merkezimiz ve genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in gurup toplantısına varana kadar en etkili makamlarda ülke gündemine sunup hep birlikte çareler arayalım” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Çekmeköy ve İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç da gecesini gündüzüne katarak Çekmeköy için çalıştığını bundan sonra da aynı performansla çalışmaya devam edeceğini söyledi. Kılıç, “Sizlerin desteğiyle bu göreve seçildiğim günden beri her zaman sizlerle birlikte sahadayım. Hiçbir siyasi ayrımcılık yapmadım, yapmam. İlçemizin iptal edilen imar planlarının hem 1/1000 hem de 1/5000’liklerin en kısa zamanda çıkması için ilçe belediyemiz ve büyükşehir nezdinde çalışmalar son sürat devam ediyor. Konunun takipçisiyiz. Temmuz meclisine yetiştirmeye çalışıyoruz. En kötü ihtimal Ağustos tatil olacağına göre Eylül ayına bu planları meclise getireceğiz” dedi.

İnşaat ve müteahhitlik sektörünün çok zor süreçte olduğunu ifade eden ÇEKMÜDER Başkanı Yücel Evsen, “Sektör yoğun bakımda. Üretim maliyetleri her geçen gün katlanarak artarken satışlarda beklenen oranlar yakalanamıyor” şeklinde konuştu. Dernek üyesi bazı işadamları da yaptıkları konuşmada sektörün yoğun bakımda değil resmen entübe durumda olduğunu dile getirdiler.

İYİ Parti GİK Üyesi Süleyman Sırrı Özdolap, Kurucular Kurulu Üyesi Vedat Bayram ve İstanbul İl Yöneticilerinden Yaşar Özkan da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sektöre ilişkin tüm bilgi ve talepleri gerekli mercilere ileteceklerini, konu hakkında geri dönüş yaparak istişareleri sürdüreceklerini kaydettiler. İYİ Parti heyetinin Çekmeköy’deki saha çalışmaları Cumartesi günü de Erzurumlular Derneği, Anadolu Yakası Ordulular Derneği gibi ziyaret programları ile devam edecek.

 

Reklamı Geç