Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KIRTASİYE SETLERİ MUHTARLAR ARACILIĞI İLE ÖĞRENCİLERE ULAŞTI..

Sosyal dayanışmada duyarlılık örneği

Sosyal dayanışmada duyarlılık örneği sergileyen, bölgemizin tanınmış iş insanlarından Murat Altun GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altun ve Tiryakioğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Tiryakioğlu, yeni eğitim ve öğretim dönemi öncesi hazırladıkları kırtasiye setlerini Çekmeköy’ün 21 mahallesinde ihtiyaç sahibi yüzlerce ailenin okula giden çocuklarına muhtarlar aracılığı ile ulaştırdılar.

İçerisinde defterden kaleme, cetvelden, silgi, boya ve pergele onlarca çeşit kırtasiye araç ve gerecinin bulunduğu okul ihtiyaç malzemelerini mahalle muhtarları aracılığı ile öğrencilere ulaştıran Çekmeköy’ün önde gelen tanınmış iş insanlarından Lütfü Tiryakioğlu ve Murat Altun, hayırda yarışa vesile oldular. Okulların açılacağı şu günlerde çocuğunun okul ihtiyaçlarını düşünen aileler için son derece önemli olan kırtasiye desteği yüzlerce öğrencinin yüzünü güldürdü.

Muhtarları tek tek ziyaret ederek öğrencilerin hediyelerini takdim eden Altun ve Tiryakioğlu, yeni eğitim ve öğretimin hayırlı olmasını dilediler. Mahalle muhtarları da yayınladıkları mesajlarda iş insanları Altun ve Tiryakioğlu’na teşekkür ettiler.  

Reklamı Geç