Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mimar Sinan Muhtarlığı’nda el emeği göz nuru sergisi..

Çekmeköy’ün en büyük mahallelerinden

Çekmeköy’ün en büyük mahallelerinden Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığı ile Halk Eğitim işbirliğinde 10 yıldır büyük özveriyle sürdürülen Nakış Kursu kursiyerleri tarafından işlenen el emeği göz nuru ürünler muhtarlıkta sergilenerek görücüye çıktı. Muhtar Yadigar Arslan, “Azim, sabır ve kararlılıkla emeği ve kadın dayanışmasını büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Çekmeköy Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığı ile Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde 10 yıldır büyük özveriyle sürdürülen Nakış Kursu, meyvelerini vermeye devam ediyor. Muhtarlık binasında mahallenin kadınlarına yönelik düzenlenen kursta üretilen el emeği, göz nuru eserler sergilenerek görücüye çıktı. Serginin açılışını Muhtar Yadigar Aslan, Halk Eğitim Müdürü Muzaffer Henden ve Kurs Hocası Kıymet Boşluk ile mahalle sakinleri ve katılımcılar birlikte gerçekleştirdi. Kursiyerlerin ürettiği birbirinden kıymetli nadide eserler herkesin beğenisini kazandı.

Kurslara emeği geçen hocalara ve Halk Eğitim Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eden Muhtar Yadigar Aslan, “Bu çalışmayı mümkün kılan işbirliği için Halk Eğitim Müdürü Sayın Muzaffer Henden’e, Nakış Hocamız Sayın Kıymet Boşluk’a, sabırla ve azimle eserlerini gerçekleştiren kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Emeği ve kadın dayanışmasını daha güçlü kılmaya devam edeceğiz. Yeni çalışmalar ve sergilerde buluşmak dileğiyle” dedi.

 

Reklamı Geç