Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMRANİYE’NİN “BİLGE ÇOCUKLARI’’ YAZ OKULUNA BAŞLADI

Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü

Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren “Bilge Çocuklar Yaz Okulu’’ 2 Kültür Merkezinde eğitimlerine başladı. Çocuklar eğitimlerin yanı sıra, çeşitli Kültürel geziler ile de doyasıya eğleniyor.

umryazokulu1Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü Yaz Okulu ile çocuklara İngilizce, Satranç, Kitap Okuma, Siyer, İlmihal, Eskimeyen Oyunlar, Bilgisayar, Skeçler, Koro Çalışmaları, Atölye Çalışmaları (Ebru-Cam Boyama-Pasta Yapımı-Dikiş-Takı Tasarım), Karate, Basketbol, Trafik Eğitim ve İlkyardım eğitimleri veriliyor. 3. 4. ve 5. Sınıflar Mehmet Akif Kültür Merkezinde, 6. 7. ve 8. sınıflar Aliya İzzet Begoviç Kültür Merkezinde eğitim görüyor.

umryazokulu55 hafta devam edecek eğitimler kapsamında her Çarşamba günü çocukların bilgi birikimlerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli kültürel geziler de düzenleniyor. “Bilge Çocuklar’’ geziler kapsamında İçerisinde barındırdığı canlı çeşidi ile gezi güzergâhlarındaki aktiviteleriyle Dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahip olan İstanbul Akvaryumu gezdi. Keyifli ve eğlenceli gezi, çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

umryazokulu3

umryazokulu4

umryazokulu2

Reklamı Geç