• DOLAR
  8,5597
  %-0,31
 • EURO
  10,0886
  %-0,51
 • ALTIN
  498,54
  %-0,37
 • BIST
  1.352
  %-0,86
BENİM MAHALLEM PROJESİ’NDE SIRA NECİP FAZIL’DA..

BENİM MAHALLEM PROJESİ’NDE SIRA NECİP FAZIL’DA..

Ümraniye Belediyesi, ‘Benim Mahallem Projesi’ kapsamında tek tek mahallelerdeki sorunları tespit ederek, gece gündüz demeden aksaklıkları gidermek için çalışıyor.

Ümraniye’deki mahallelerin sorununu komple çözmek için bir süre önce ‘Benim Mahallem Projesi’ni başlatan Ümraniye Belediyesi, bu haftada Necip Fazıl Mahallesi’ndeydi. Çalışmalara Fen İşleri Müdürlüğü 8 Ekip 40 personel, Park ve Bahçeler Müdürlüğü 4 ekip 11 personel, Temizlik İşleri Müdürlüğü 2 ekip 7 personel şeklinde katıldı. Ekipler sabahın erken saatlerine hazırlandıktan sonra hep birlikte mahalleye hareket etti.

Aynı anda mahallede tespit edilen aksaklıkları gidermek için çalışan ekipler, mahallenin yol ve kaldırım sorunlarından park ve bahçelerdeki eksikliklerine kadar geniş çaplı bir çalışma gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sorun tespit edilen noktalarda yol ve kaldırım çalışması yaparken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise parklardaki oyun gruplarının tamirinden ağaçların budanmasına kadar çok sayıda çalışma yaptı. Bu çalışmalar sürerken Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de moloz dökülen boş arazilerin temizlenmesi başta olmak üzere yollara varıncaya kadar her yeri temizledi. Bu çalışmalar önümüzdeki haftalarda Ümraniye’deki diğer mahallelerde de devam edecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM