• DOLAR
  7,5332
  %0,29
 • EURO
  8,9812
  %-0,39
 • ALTIN
  409,68
  %-0,06
 • BIST
  1.534
  %-0,24
DİLAVER KOÇ VE AİLESİ’NİN EN MUTLU GECESİ…

DİLAVER KOÇ VE AİLESİ’NİN EN MUTLU GECESİ…

İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı ve İşadamı Dilaver Koç’un oğlu Yasin Koç ile Damla Uzun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katıldığı muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştiren imzayı attılar. Ataşehir Marrıott Otel’deki düğünde genç çiftin nikah şahitliğini yapan Meral Akşener, “Huzurlu ve mutlu bir ömür yaşayın. Sağlıklı çocuklarınız olmasını diliyorum. Kaç çocuk yapacağınıza karışacak değilim ona da kendiniz karar verin” diyerek ince mesajlar verdi.

Hafta sonu Cumartesi günü Çekmeköy Nikah Dairesi’nde Pazar günü de Ataşehir Marrıott Otel’de düzenlenen nikah ve düğün törenleri ile hayatlarını birleştiren İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç’un oğlu Yasin Koç ile Damla Uzun, rüya gibi törenlerle dünya evine girdiler. Genç çiftin nikah şahitliğini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptı. Aile cüzdanını gelin hanıma takdim eden Akşener, “Mutlu ve huzurlu bir ömür yaşayın. Sağlıklı çocuklarınız olmasını diliyorum. Kaç çocuk yapacağınıza karışacak değilim, ona da kendiniz karar verin” diyerek ince mesajlar verdi.

Ataşehir’deki düğün törenine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yanı sıra; İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu ile İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu da katıldı. CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım, İYİ Parti Çekmeköy ve İBB Meclis Üyeleri Murat Cirav ve Bora Kılıç, CHP Çekmeköy Meclis Üyesi Şükrü Bakar ile çok sayıda davetlinin katıldığı gecede pek çok konuk Koç ve Uzun Aileleri’nin mutluluğunu paylaştı.

Mutlu gecede tüm konuklarını tek tek karşılayan ve ağırlayan Dilaver Koç ve ailesi, masalarına uğradığı bütün davetlilere ayrı ayrı teşekkür etti. Renkli düğün töreni geç saatlere kadar eğlenceli müzikler eşliğinde devam etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM