Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2 YILDA 45 BİN KİŞİYİ MAKAMDA AĞIRLAYAN BAŞKAN..

“Halka hizmeti Hakk’a hizmet”

“Halka hizmeti Hakk’a hizmet” görerek çalışmalarını sürdüren Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, göreve geldiğinden bu yana 45 bin vatandaşla makamında görüştü.

maltepe makam agirlama 2İlçedeki siyasi iklimin ve demokrasinin yeşertilmesi için belirli aralıklarla siyasi partilerin ilçe teşkilatları ve seçimde kendisiyle yarışan belediye başkan adaylarıyla da zaman zaman bir araya gelen Başkan Kılıç, perşembe günleri  “Serbest Görüşme” kapsamında vatandaşlarla buluşuyor. Kılıç, Belediye Başkanı seçilmesinin ardından geçen 2 yıllık süre içerisinde de tam 45 bin kişiyi makamında ağırladı. Belediyeye son 2 yıl içerisinde gelen 130 bin 520 bin şikayetten, 113 bin 845’i de çözüme kavuşturuldu.

maltepe makam agirlama 3Vatandaşların sorunlarını bizzat kendilerinden dinlemenin önemli olduğunu ifade eden Başkan Ali Kılıç, “Halkla buluşarak sorunlarını dinlemek, her açıdan daha sağlıklı oluyor. Biz siyasiler halkın içine çıkmazsak, onların arasına karışmazsak bazı sorunları tam manasıyla kavrayamıyoruz. Halkla yaptığım buluşmalar, bana ve ekip arkadaşlarıma farklı bakış açıları sunuyor. Seçim çalışmalarımız kapsamında halka giderek öncelikli sorunlarını derledik. Bu listede ilçe meydanı, trafik, uyuşturucu, işsizlik gibi önemli konu başlıkları ön plana çıktı. Yine halk ve dernek buluşmaları kapsamında da ulaşamadığım sivil toplum kuruluşlarına ulaşarak, onların da fikirlerini alarak Maltepemizi yönetiyorum” dedi.

maltepe makam agirlama 5

maltepe makam agirlama 1

Reklamı Geç