Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AYGAD’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI..

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD) gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulun ardından yeni yönetimini oluşturdu. Dernek merkezinde yapılan genel kurulda oy birliği ile başkanlığa Ahmet Işıkdağ, getirildi. Işıkdağ, yeni yönetimini İstanbul Anadolu yakasının usta gazetecilerden oluşturarak gazetecilik mesleğinin kazanımları için çalışmalarını hızlandırdı. Yerel Gazete İmtiyaz Sahibi Kenan Baylam da başkan yardımcılığı görevine getirildi..

Bir önceki yönetimin bazı nedenlerden dolayı istifa etmesi ile olağanüstü genel kurula giden AYGAD, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu yaptı. Genel kurulda üyelerin oybirliği ile başkanlığa seçilen usta gazeteci Ahmet Işıkdağ, yerel basının en köklü kuruluşu olan Anadolu yakası Gazeteciler Cemiyetinin yeni yönetim kurulunu belirleyerek kaybedilen zamanı telafi etmek için çalışmalarını hızlandırdı. İstanbul Anadolu yakasının 14 ilçesinde görev yapan birbirinden değerli gazetecileri yönetimine alan Işıkdağ, hem basın sektörüne hem de kamuoyunun menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarının altını çizdi.

HEDEF; KISA SÜREDE OLUMLU SONUÇLAR

Gazeteciliğin ve gazetecilerin zor bir dönem geçirdiği günümüzde AYGAD çatısı altında faaliyetlerini yürütmeleri ve sorunlarına çözüm üretmeleri için kurulan yeni yönetimle kısa sürede olumlu sonuçlar almayı hedefliyor. Belirlenen yeni yönetimin hem bölgeyi iyi bilen gazeteciler olması hem de aktif bir şekilde görevlerini icra etmeleri yaşanan sorunların çözümünü de hızlandıracağını gösteriyor. Yönetim kuruluna seçilen usta gazeteciler, Anadolu yakası ile birlikte İstanbul’a saygın yerel gazetecilik kimliği için kulları sıvadı. Mesleği erbabı olan yönetim kurulu üyeleri, çeşitli projeler hazırlayarak yetkili mercilerin kapılarını şimdiden çalmaya başladılar.

BAŞKAN IŞIKDAĞ; “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR”

AYGAD’ın gazetecilerin mesleklerini icra ederken yaşadığı sıkıntıları birlik ve beraberlik içinde atlatacağı bir kurum olduğunun altını çizen Başkan Ahmet Işıkdağ, “Gazeteciler mesleklerini icraa ederken birçok sıkıntı ve zorlukla karşılaşıyor. Bu sıkıntıların giderilmesi ve çözüme kavuşturulması için birliğin ve beraberliğin çok önemli olduğunu biliyoruz. Daha önce AYGAD’ın yönetim olarak yaşadığı sıkıntılara bölgede çalışan gazeteci arkadaşlarımız bizzat şahit oldu. AYGAD’ın ayakta kalması için zorlu bir mücadele verdik. En son gerçekleştirdiğimiz olağanüstü genel kurul ile oluşturduğumuz yeni ve güçlü yönetimin çalışma azmi ve göstereceği öz verili çalışma ile AYGAD’ın hak ettiği değeri alması için elimizden geleni yapacağız. Yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyor, arkadaşlarımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti birbirinden değerli gazetecilerin oluşturduğu yönetim kurulu şöyle;
BAŞKAN; Ahmet IŞIKDAĞ
YÖNETİM KURULU;
ASİL
Başkan Yardımcısı; Selahattin ŞİMŞEK
Başkan Yardımcısı; Vural DAĞTEKİN
Başkan Yardımcısı; Kenan BAYLAN
Başkan Yardımcısı; Baki ÖZIŞIK
Başkan Yardımcısı; Ahmet ÇÖPÜR
Başkan Yardımcısı; Kadir TOPRAKKAYA
Genel Sekreter; Müslüm İNAN
Muhasip; İbrahim TEMEL
Sayman; Tahsin KARA
Kupilay ÖZTÜRK, Kenan GÜLERCİ, Süleyman HİLMİ EREN, Yasemin ERYILDIZ KUZU
YEDEK
Bilal PARLAK, Yalçın YILDIRIM, Kadir KÜÇÜKAY, Olgun KIZILTEPE, Doğan ŞEREFLİ, Halil TOPAL, İsmet AKKOÇ

DENETİM KURULU
ASİL
Başkan; Halil YAŞAR
Yunus AYBAKAN, Fethi SATICI
YEDEK
Kenan ÇAKAL, Tevfik ERK, Kemal POLAT

DİSİPLİN KURULU
ASİL
Başkan; Yaşar KABA
Hülya ŞENLER, Abdullah KAPTAN
YEDEK
Halit SOYTÜRK, Cengiz YAPRAK, Delil EKİN

Reklamı Geç