Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gençlere COiN ile ilgili önemli bilgiler!.

5 farklı seçenek ile

5 farklı seçenek ile ek gelir kazanmayı mümkün kılan JOKE COIN kurucusu İzi Bilişim yönetim kurulu başkanı İsabella Tarancı JOKE coin ile konuştu..

Global krizden en çok etkilenen kesimlerden biri genç kesim oldu. Kripto paraların global anlamda artan popülerliği ve işlem hacimlerinin cazipliği ile ünlü spekülatörlerin kripto para borsalarında yerlerini almaya başladıklarını görüyoruz. Özellikle gençlere ek iş gibi ek para kazandıracak coin geliyor. Şimdi 5 farklı seçenek ile ek gelir kazanmayı mümkün kılan JOKE COIN kurucusu İzi Bilişim yönetim kurulu başkanı İsabella Tarancı JOKE coin ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Tarancı, açıklamasında “13 Aralık 2021 Pazartesi günü itibari ile satışının olacak, JOKE JOIN in aynı zamanda oyun paneli olduğu ve oyun kullanıcılarının JOKE Join kazanmalarının kolay olduğu söylendi. Tarancı, “ Biz günde 3-5 saatlik oyun oynama ile ayda ortalama 200 USD ile 300 USD gelir elde edilebilecek bir oyun tasarladık.”

Tarancı açıklamasında; “Oyunun dışında yatırım yaparak kazanç elde edilebilecek sistem kurduk, uzun vadeli yatırımcı için borsadan iyi bildiğimiz kripto da henüz yerini almamış temettü yani kar payı olanağını açtık. JOKE coin aslında İzi Bilişim’in token’ı olarak üretildi. Kripto borsaları zamanla borsaların dinamiklerini alacak. Bu yolda ilk adımı da biz atmış olduk.” Süre konusunda Tarancı, “Uzun vade de her piyasa yukarı yönlüdür, hisse senedi, kripto varlık, döviz, altın ve her türlü emtialarda fiyatlanmalar hep yukarı yönlü gerçekleşir. Hızlı alım satımlardan kar elde etmek isteyenler için ise kripto varlık piyasaları idealdir. Ancak, büyük riskler barındırdığını söylemek istiyorum. Kısa vade yatırımcıları mutlaka eğitim almalı yada bir kurumdan destek almalıdır.” dedi.

Tarancı piyasaya çıkacak olan JOKE Coin’in fiyatının nereye gideceği ile ilgili tüyo verip vermeyeceğini sorduğumuzda ise, Gelen talep bizi oldukça mutlu etti, Finlandiya, Amerika ve Çin kripto varlıklar açısından çok önemli ülkeler biz bu ülkelerle kontak halindeyiz. Vereceğim en büyük tüyo uzun vadeli yatırımcılarımızın mutlu olacağı yönünde diyerek cevap verdi.  Tarancı, teknik ve temel analiz konusunda yeterli olmayanlara söyleyeceğim en büyük tüyo uzun vadeli tutmalarıdır dedi. Tarancı, JOKE Coin piyasada çok ilgi gördü, ön talep konusunda bu kadar ilginin kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.

Reklamı Geç