Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ ZABITASI GEÇEN YILI DEĞERLENDİRDİ

Sultanbeyli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü

Sultanbeyli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yaptığı toplantıyla bir yıllık çalışmalarını değerlendirdi ve müdürlük, 2015 yılı içinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

sultanzabıta1Sultanbeyli halkının huzurlu bir ortamda yaşamlarını devam ettirmeleri için üstün gayret gösteren zabıta ekipleri yaptığı toplantıyla 2014 yılı çalışmalarını değerlendirdi. Belediye Büyük Salon’da gerçekleştirilen toplantıda 2015 yılında yapılacak çalışmalarda konuşuldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Zabıta Müdürü Salih Nur, 2014 yılında yapılan çalışmalarla ilgili sunum yaptı. 2014 yılında yapılan denetimler ve uygulanan cezai işlemlerle ilgili detaylı bilgiler veren Nur, Ramazan’da ve Kurban Bayramı’nda yapılan uygulamalara dikkat çekerek, “Çalışmalarımızı titizlikle yürüttük” dedi.

sultanzabıta2Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de toplantıda yaptığı konuşmada, “İstedik ki sizlerle geride bıraktığımız 2014 yılının değerlendirmesini yapalım. Bu vesileyle yapmış olduğumuz programımıza hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. 2014 yılını verimli çalışmalarla geride bıraktık. 2015 yılını da aynı çalışma azmiyle, aynı aidiyet duygusuyla, aynı özveriyle umarım geride bırakırız” dedi. Sultanbeyli’nin kalkındığını, personelin çaba ve özverili çalışmasıyla geliştiğini ifade eden Başkan Keskin, “Daha fazla çalışmalıyız” dedi. Programa katılan Belediye Başkan Yardımcıları Nizamettin Arslan, Dr. Ayhan Koç ve Yapı Kontrol Müdürü Bülent Heray da düşüncelerini paylaştı.

Reklamı Geç