Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜNALAN CÜNEYT ÇAKIR SPOR KOMPLEKSİ TÖRENLE AÇILDI..

Üsküdar Belediyesi tarafından Ünalan

Üsküdar Belediyesi tarafından Ünalan Mahallesi’nde yapımı tamamlanan, Türkiye’nin yıllardır yurt dışındaki en önemli markası hâline gelen FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ıı adını taşıyan Spor Kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi törenle açıldı. Açılışta konuşan Başkan Hilmi Türkmen, 3 yılda 300 dev eser kazandırdıkları Üsküdar’a yeni müjdeler verdi.

üsküdar ünalan spor merkezi 4Ünalan Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve Bilgi Evi’nin açılışına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, Türkiye Futbol Federasyonu eski üyesi Yemen Ekşi, belediye meclisi üyeleri ile Ünalan mahallesi sakinleri katıldı.

üsküdar ünalan spor merkezi 3İlk olarak söz alan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, böyle bir tesisin açılışında bulunmanın ayrı bir gurur verdiğini belirterek, “Buranın en güzel yanı dünya hakemliğine damga vurmuş Sayın Cüneyt Çakır hocamın isminin buraya verilmesi. Cüneyt Çakır, Dünya Kupası’nı yönetecek hakemlere verilen seminer için İtalya’da olması dolayısıyla bu açılışa katılamadı.” ifadelerini kullandı.

üsküdar ünalan spor merkezi 2“Cüneyt Çakır ismi ülke olarak spor camiamızın, önemli ve marka bir ismidir”

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise Üsküdar’da İstanbul’a hizmet etmeye devam ettiklerinin altını çizerek, “Bugün de burada yıllardır özlemini çektiğimiz ve bu mahallemiz için önemli bir hizmet olan ve bir taraftan spor tesisi dediğimiz halı sahayı ve alttaki muazzam kompleksi açmış bulunuyoruz. Üsküdar’ın en güzel ve en kullanışlı tesislerinden biri oldu burası. Cüneyt Çakır ismi ülke olarak spor camiamızın, önemli ve marka bir ismidir. Bu tesislerin yapımında emeği geçen herkese başta Gençlik ve Spor Bakanım Akif Çağatay Kılıç olmak üzere herkese canı gönülde teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

üsküdar ünalan spor merkezi 7Konuşmaların ardından Ünalan Spor Kulubü tarafından Başkan Türkmen’e plaket takdim edildi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, protokol üyeleri ile kurdele keserek açılışı gerçekleştirdi.

üsküdar ünalan spor merkezi 1

üsküdar ünalan spor merkezi 6

üsküdar ünalan spor merkezi 5

Reklamı Geç