• DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,47
 • BIST
  %-1,44
İDDİALARA CEVAP BAŞKAN TARIK AKSAR’DAN GELDİ..

İDDİALARA CEVAP BAŞKAN TARIK AKSAR’DAN GELDİ..

Son günlerde sıkça gündeme gelen Ümraniyespor Kulübü’nün araplara satılacağı yönündeki iddialara yanıt en yetkili ağızdan geldi. Başkan Tarık Aksar, gazetemize de yaptığı açıklamada, “Talip olanlar vardı ama …” dedi ve ekledi..

Geçtiğimiz sezon 1. Lig’i şampiyon olarak tamamlayarak adını Spor Toto Süper Lig’e yazdıran Bereket Sigorta Ümraniyespor Kulübü’nün satılacağı yönünde çıkan yaygın iddialara cevap Başkan Tarık Aksar’dan geldi. Başkan Aksar, gazetemiz www.yerelgazete.com.tr ye yaptığı kısa açıklamada, “Talip olanlar vardı ama resmî olarak teklif gelmedi. Dolayısı ile şu anda herhangi bir satış veya görüşme söz konusu değil” dedi.

Bazı haberlerde yer alan “Birleşik Arap Emirlikleri merkezli gayrimenkul şirketi Emaar, Ümraniyespor’u satın almak için teklif yaptı. İki taraf arasında görüşmeler devam ediyor. Taraflar teklifi yalanlamazken görüşmelerin devam ettiğini vurgulandı” şeklindeki ibareleri de sorduğumuz Başkan Tarık Aksar, sözlü teklif geldiğini dolayısı ile resmiyette bir anlam ifade etmediğini söyledi. Aynı zamanda Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi de olan Ümraniyespor Başkanı Tarık Aksar, Haziran ayı belediye meclis toplantılarının başladığı gün meclis üyesi arkadaşlarına da yaptığı değerlendirmelerde, söz konusu satış iddialarının asılsız olduğunu anlattı. Öte yandan teknik direktör Recep Uçar ile devam edecek olan gururumuz Ümraniyespor, iç ve dış transfer çalışmalarını da yoğun şekilde sürdürüyor. Ümraniyespor Kulübü yönetimi, ilki 7 Haziran Salı günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde isi ikincisi 14 Haziran Salı günü olmak üzere kongreye de gidiyor..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı