• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %1,37
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNIVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ MODOKO’YU YENİDEN TASARLIYOR..

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNIVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ MODOKO’YU YENİDEN TASARLIYOR..

Türkiye’nin mobilyacılar sitesi MODOKO ve İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörlüğü arasında anlamlı bir işbirliğine imza atıldı. Anlaşmaya göre Kültür Üniversitesi öğrencileri MODOKO’yu yeniden tasarlayacak..

Yapılan protokol kapsamında ilk olarak T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre tasarımı öğrencileri MODOKO’nun dış mekanlarını yeniden tasarlayacak. İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hanife Öztürk Akkartal ile MODOKO Başkanı Koray Çalışkan’ın ortak planladığı proje kapsamında, İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerinin düzenlenecek bir yarışma ile iş hayatına atılmadan deneyim kazanmaları hedefleniyor. Projenin ikinci ayağını ise “E ticaret” ve “Dış ticaret” konuları ile ilgili çalışmalar oluşturmakta. Bu çerçevede, ilgili alanlarda yapılacak çalışmalara imza atılması için bir ön protokol de imzalandı.

“Gençlerin desteğiyle ile yeni bir yüze kavuşmak bizi heyecanlandırıyor” diyen MODOKO Başkanı Koray Çalışkan yaptığı açıklamada; “Üniversite-Sanayii İşbirliği kapsamında ülke çapında hedeflenen amaçlardan biri olan nitelikli işgücünün desteklenmesinde MODOKO’nun, çalışma hayatına yeni adım atacak öğrencileri teşvik etmek ve teorik bilgilerini uygulamaya aktarmalarına olanak sağlamak amacıyla T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi ile geliştireceği yeni ortak projeler gençlerimizin vizyonunu yenilikçi bakış açısı ile arttıracağından meslek hayatlarına atılmalarında vesile olmaktan büyük mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı